Nyní se nacházíte: Úvodní strana O nás

Dodáváme Vám díly do automobilů již 19 let!

Společnost Autodíly Štancl vznikla v roce 1995, kdy byla otevřena první prodejna v městysi Stonařov u Jihlavy. Postupem času se síť našich provozoven rozrůstala a v současné době jsou v České republice již 4 kamenné obchody, všechny na Vysočině. Od léta 2014 nabízíme svým zákazníkům i e-shop.

Od počátku vzniku firmy se specializujeme zejména na českou automobilovou značku Škoda. Vsadili jsme na ní zejména pro její tradiční hodnoty a nepopiratelnou kvalitu prověřenou dlouhými lety zkušeností. Svým zákazníkům nabízíme autodíly Škoda jak pro nové, tak i pro starší verze škodovek. Uvědomujeme si různorodost priorit našich klientů a nemáme problém orientovat se jak na drahé a značkové díly, tak i na levnější čínské produkty. Druhy takovýchto dílů jsou ovšem vždy pečlivě a zřetelně rozlišeny.

Se stále se zvyšujícím počtem zahraničních vozů jsme se začali zaměřovat také na dovoz finančně výhodných auto dílů dalších renomovaných dodavatelů, jako jsou např. (TRW – LUCAS, ATE, BOSCH, MANN, BRISK, FEBI, VARTA, VALEO, LUK, SACHS).

Nabízíme Vám široký a pestrý sortiment. Skladem pro Vás máme připraveno vždy na 6 000 náhradních dílů. V případě objednávky komponentu, který není aktuálně na skladě, jsme Vám schopni zajistit na 100 000 druhů automobilových dílů.

Díky téměř dvou desítkám let zkušeností a praxe v této oblasti si bez obav troufneme Vám a Vašemu vozu nabídnout kvalitní náhradní díl a renomovanou práci profesionálů. 

Autodíly dle vozu

Zadejte typ vozu Škoda

Katalog autodílů