Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA II. 1Z 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS) 2004 Těsnění bloku motoru OCTAVIA II. 1,9 TDI 77 kw, ORIGINAL 038103645E
Těsnění bloku motoru OCTAVIA II. 1,9 TDI 77 kw, ORIGINAL 038103645E
Typové číslo: 038103645E, b99
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
200
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 038103645E
Katalogové číslo: 038103645E
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2009, , II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2010, , II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2011, Více...
  2. , , II. 5J, 1,6 D, 55 kW (CAYA), 2010, , II. 5J, 1,6 D, 55 kW (CAYA), 2011, , II. 5J, 1,6 D, 55 kW (CAYA), 2012, Více...
  3. , , 5J, 1,6 D, 66 kW (CAYB), 2010, , 5J, 1,6 D, 66 kW (CAYB), 2011, , 5J, 1,6 D, 66 kW (CAYB), 2012, Více...
  4. , , II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2008, , II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2009, , II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2010, Více...
  5. , , I., 2,0 D, 103 kW (CFHC), 2011, , I., 2,0 D, 103 kW (CFHC), 2012, , I., 2,0 D, 103 kW (CFHC), 2013, Více...
  6. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2009, OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2010, OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2011, OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2012, Více...
  7. FABIA
    FABIA, II. 5J, 1,6 D, 55 kW (CAYA), 2010, FABIA, II. 5J, 1,6 D, 55 kW (CAYA), 2011, FABIA, II. 5J, 1,6 D, 55 kW (CAYA), 2012, FABIA, II. 5J, 1,6 D, 55 kW (CAYA), 2013, Více...
  8. ROOMSTER
    ROOMSTER, 5J, 1,6 D, 66 kW (CAYB), 2010, ROOMSTER, 5J, 1,6 D, 66 kW (CAYB), 2011, ROOMSTER, 5J, 1,6 D, 66 kW (CAYB), 2012, ROOMSTER, 5J, 1,6 D, 66 kW (CAYB), 2013, Více...
  9. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2011, Více...
  10. YETI
    YETI, I., 2,0 D, 103 kW (CFHC), 2011, YETI, I., 2,0 D, 103 kW (CFHC), 2012, YETI, I., 2,0 D, 103 kW (CFHC), 2013, YETI, I., 2,0 D, 103 kW (CFHC), 2014, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw