Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA I. 6Y 1,4, 50 kW (ATZ, AME, AQM) 2001 Nárazník zadní FABIA I., ORIGINAL 6Y6807421A
Nárazník zadní FABIA I., ORIGINAL 6Y6807421A
Typové číslo: 6Y6807421A, archiv
s dirou na tazne zarizeni , novy dil
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
950
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 6Y6807421A
Katalogové číslo: 6Y6807421A
Použitelné pro vozy
  1. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw