Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA I. 6Y 1,4, 44 kW (AZE, AZF) Lišta upevňovací zadního nárazníku levá FABIA I. HATCHBACK, ORIGINAL 6Y6807861A
Lišta upevňovací zadního nárazníku levá FABIA I. HATCHBACK, ORIGINAL 6Y6807861A
Typové číslo: 6Y6807861A, TE2
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
140
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 6Y6807861A
Katalogové číslo: 6Y6807861A
Použitelné pro vozy
  1. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw