Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA I. 6Y 1,4 16V, 55 kW (AUA, BBY, BKY) 2008 Výztuha zadní pravá FABIA I. HATCHBACK, ORIGINAL 6Y6809640
Výztuha zadní pravá FABIA I. HATCHBACK, ORIGINAL 6Y6809640
Typové číslo: 6Y6809640, Třešť
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
600
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 6Y6809640
Katalogové číslo: 6Y6809640
Použitelné pro vozy
  1. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw