Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB II. 3T 2,0 TSI, 147 kW (CCZA) Díly nápravy Trubka brzdová přední pravá OCTAVIA II., ORIGINAL 1K1614724E
Trubka brzdová přední pravá OCTAVIA II., ORIGINAL 1K1614724E
DO 5/2008 K PŘEDNÍ HADICI
Typové číslo: 1K1614724E ,bed .26
DO 5/2008 K PREDNI HADICI
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
350
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 1K1614724E
Katalogové číslo: 1K1614724E
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2009, , II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2010, , II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2011, Více...
  2. , , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008, , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009, , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010, Více...
  3. , , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, Více...
  4. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2009, OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2010, OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2011, OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 TDI, 77 kW (CAYC), 2012, Více...
  5. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2011, Více...
  6. YETI
    YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw