Poklička AL kola SUPERB I., ORIGINAL 3U0601149B
Typové číslo: 3U0601149B MHB
POUZE 2 KS
| Dostupnost | Nedostupné |
|---|---|
| Cena bez DPH |
| Cena s DPH |
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: 3U0601149B
Katalogové číslo: 3U0601149B
Použitelné pro vozy
, , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, Více...
- , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001,
- , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002,
- , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003,
- , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004,
- , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2005,
- , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2006,
- , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2007,
- , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2008,
- , I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2001,
- , I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2002,
- , I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2003,
- , I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2004,
- , I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2005,
- , I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2006,
- , I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2007,
- , I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2008,
- , I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2001,
- , I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2002,
- , I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2003,
- , I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2004,
- , I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2005,
- , I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2006,
- , I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2007,
- , I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2008,
- , I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2002,
- , I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2003,
- , I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2004,
- , I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2005,
- , I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2005,
- , I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2006,
- , I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2007,
- , I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2007,
- , I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2008,
- , I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2001,
- , I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2002,
- , I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2003,
- , I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2004,
- , I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2005,
- , I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2006,
- , I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2007,
- , I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2008,
- , I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2005,
- , I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2006,
- , I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2007,
- , I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2008,
- , I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2001,
- , I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2002,
- , I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2003,
- , I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2003,
- , I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2004,
- , I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2005,
- , I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2006,
- , I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2007,
- , I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2008,
SUPERB
SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...SUPERB
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2008,