Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 1,8 TSI, 132 kW (CJSA) Karoserie Guma pedálu spojky OCTAVIA III., ORIGINAL 5Q0721601A
Guma pedálu spojky OCTAVIA III., ORIGINAL 5Q0721601A
Typové číslo: 5Q0721601A, b104
Cena s DPH
360
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 5Q0721601A
Katalogové číslo: 5Q0721601A
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, Více...
  2. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2015, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw