Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 1,6 TDI 81 kW (CRKB) 2017 Elektronika Kompresor klimatizace OCTAVIA III., DENSO 5Q0816803D
Kompresor klimatizace OCTAVIA III., DENSO 5Q0816803D
Typové číslo: 5Q0816803D, 5Q0816803, 5Q0816803F, 5Q0816803E, 5Q0816803H, 5Q0816803K, 5Q0816803L
PRO OVERENI SPRAVNOSTI PROSIM O PRILOZENI VIN VOZIDLA!!
FABIA III., YETI od M2014
KAROQ, KODIAQ, SUPERB III.
Cena s DPH
8 400
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 5Q0816803D
Katalogové číslo: 5Q0816803D
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, Více...
  2. , , II., 2,0 TDI, 110 kW (CUUB),
  3. , , RAPID, 1,2 TSI, 63 kW (CBZA), 2012, , RAPID, 1,2 TSI, 63 kW (CBZA), 2013, , RAPID, 1,2 TSI, 63 kW (CBZA), 2014, Více...
  4. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2015, Více...
  5. YETI
    YETI, II., 2,0 TDI, 110 kW (CUUB),
  6. RAPID
    RAPID, NH, 1,2 TSI, 63 kW (CBZA), 2012, RAPID, NH, 1,2 TSI, 63 kW (CBZA), 2013, RAPID, NH, 1,2 TSI, 63 kW (CBZA), 2014, RAPID, NH, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw