Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA II. 1Z 2,0 TDI 16V, 103 kW (BKD, CFHC, CLCB) 2011 Trubka podtlaková OCTAVIA II. 2,0 TDI EU 1K0612041FL
Trubka podtlaková OCTAVIA II. 2,0 TDI EU 1K0612041FL
2,0 TDI AZV , BKD , BMN
Typové číslo: 1K0612041FL , 1K0612041BC , 1K0612041DC , 1K0612041H
2,0 TDI AZV , BKD , BMN
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
770
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: EU
Výrobní číslo: 1K0612041FL
Katalogové číslo: 1K0612041FL
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2004, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2005, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2006, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2007, Více...
  2. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2011, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw