Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA II. 1Z 2,0 TDI, 100 kW (AZV) 2009 Filtr vzduchu OCTAVIA II. diesel, CHAMPION CAF100806P
Filtr vzduchu OCTAVIA II. diesel, CHAMPION CAF100806P
SUPERB II.
YETI
SUPERB II.
YETI
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
235
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: EU
Výrobní číslo: 123946201
Katalogové číslo: 123946201
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2007, , II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2008, , II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2009, Více...
  2. , , II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2008, , II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2009, , II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2010, Více...
  3. , , I., 1,8 TSI 4x4, 112 kW (CDAB), 2009, , I., 1,8 TSI 4x4, 112 kW (CDAB), 2010, , I., 1,8 TSI 4x4, 112 kW (CDAB), 2011, Více...
  4. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2007, OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2008, OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2009, OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2010, Více...
  5. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2011, Více...
  6. YETI
    YETI, I., 1,8 TSI 4x4, 112 kW (CDAB), 2009, YETI, I., 1,8 TSI 4x4, 112 kW (CDAB), 2010, YETI, I., 1,8 TSI 4x4, 112 kW (CDAB), 2011, YETI, I., 1,8 TSI 4x4, 112 kW (CDAB), 2012, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw