Váleček zadní OCTAVIA I. 20,64, CN 1J0611053
Typové číslo: 220595031, 3A0611053
Podrobnosti
Výrobce: ČínaVýrobní číslo: 220595031
Katalogové číslo: 220595031
Použitelné pro vozy
OCTAVIA
OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, OCTAVIA, I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), Více...OCTAVIA
- OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA),
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 1996,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 1997,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 1998,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 55 kW (AEE), 2004,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1997,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1998,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2004,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2005,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2006,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2007,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2004,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2005,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2006,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2007,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2008,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2009,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2010,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,6 75kW (AVU, BFQ), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 92 kW (AGN), 1996,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 92 kW (AGN), 1997,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 92 kW (AGN), 1998,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 92 kW (AGN), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 92 kW (AGN), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 1997,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 1998,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2004,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2005,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2006,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2007,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2008,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2009,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ), 2010,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 132 kW (AUQ), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 132 kW (AUQ), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 132 kW (AUQ), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 132 kW (AUQ), 2004,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 132 kW (AUQ), 2005,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,8, 132 kW (AUQ), 2006,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 2004,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 2005,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 2006,
- OCTAVIA, I. 1U, 2,0, 85 kW (AQY, APK, AEG, AZH, AZJ), 2007,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 SDI, 50 kW (AGP, AQM), 1997,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 SDI, 50 kW (AGP, AQM), 1998,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 SDI, 50 kW (AGP, AQM), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 SDI, 50 kW (AGP, AQM), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 SDI, 50 kW (AGP, AQM), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 SDI, 50 kW (AGP, AQM), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 SDI, 50 kW (AGP, AQM), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 1996,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 1997,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 1998,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2004,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2005,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2006,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2007,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2008,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2009,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 66 kW (AGR, ALH), 2010,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 1997,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 1998,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 1999,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 2000,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 2001,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 2004,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 2005,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV), 2006,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 74 kW (ATD, AXR), 2005,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 74 kW (ATD, AXR), 2006,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 74 kW (ATD, AXR), 2007,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 74 kW (ATD, AXR), 2008,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 74 kW (ATD, AXR), 2009,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 74 kW (ATD, AXR), 2010,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 96 kW (ASZ), 2002,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 96 kW (ASZ), 2003,
- OCTAVIA, I. 1U, 1,9 TDI, 96 kW (ASZ), 2004,