Kryt sloupku B pravý , ORIGINAL 6U0867282H50
Typové číslo: 6U0867282H50
DO 12/1997
| Dostupnost | Nedostupné |
|---|---|
| Cena bez DPH |
| Cena s DPH |
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: 6U0867282H50
Katalogové číslo: 6U0867282H50
Použitelné pro vozy
, , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994, , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995, , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996, Více...
- , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994,
- , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995,
- , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996,
- , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1997,
- , I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1994,
- , I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1995,
- , I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1996,
- , I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1997,
- , I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1994,
- , I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1995,
- , I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1996,
- , I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1997,
- , I., 1,6, 55 kW (AEE), 1995,
- , I., 1,6, 55 kW (AEE), 1996,
- , I., 1,6, 55 kW (AEE), 1997,
- , I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1995,
- , I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1996,
- , I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1997,
FELICIE
FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1997, Více...FELICIE
- FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994,
- FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995,
- FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996,
- FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1997,
- FELICIE, I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1994,
- FELICIE, I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1995,
- FELICIE, I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1996,
- FELICIE, I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1997,
- FELICIE, I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1994,
- FELICIE, I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1995,
- FELICIE, I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1996,
- FELICIE, I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1997,
- FELICIE, I., 1,6, 55 kW (AEE), 1995,
- FELICIE, I., 1,6, 55 kW (AEE), 1996,
- FELICIE, I., 1,6, 55 kW (AEE), 1997,
- FELICIE, I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1995,
- FELICIE, I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1996,
- FELICIE, I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1997,