Plato kufru FELICIA COMBI, ORIGINAL , 6U9867769H50
Typové číslo: 6U9867769H50
DO 12/1997
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Cena bez DPH |
| Cena s DPH |
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: 6U9867769H50
Katalogové číslo: 6U9867769H50
Použitelné pro vozy
, , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994, , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995, , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996, Více...
- , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994,
- , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995,
- , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996,
- , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1997,
- , I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1994,
- , I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1995,
- , I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1996,
- , I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1997,
- , I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1994,
- , I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1995,
- , I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1996,
- , I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1997,
- , I., 1,6, 55 kW (AEE), 1995,
- , I., 1,6, 55 kW (AEE), 1996,
- , I., 1,6, 55 kW (AEE), 1997,
- , I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1995,
- , I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1996,
- , I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1997,
FELICIE
FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1997, Více...FELICIE
- FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994,
- FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995,
- FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996,
- FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1997,
- FELICIE, I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1994,
- FELICIE, I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1995,
- FELICIE, I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1996,
- FELICIE, I., 1,3, 43 kW (135L, AMJ), 1997,
- FELICIE, I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1994,
- FELICIE, I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1995,
- FELICIE, I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1996,
- FELICIE, I., 1,3, 50 kW (136B, AMH), 1997,
- FELICIE, I., 1,6, 55 kW (AEE), 1995,
- FELICIE, I., 1,6, 55 kW (AEE), 1996,
- FELICIE, I., 1,6, 55 kW (AEE), 1997,
- FELICIE, I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1995,
- FELICIE, I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1996,
- FELICIE, I., 1,9 D, 47 kW (AEF), 1997,